Proef het goede leven - BBQuality - jouw online slager

Gourmetschaal BBQuality

De Gourmetschaal BBQuality is een complete gourmetschaal voor vier personen. Er liggen zeven soorten vlees op, van tournedos en Angus diamanthaas tot kipdijmedaillon, varkenshaassaté en slavink lees meer

  • Bevroren geleverd
  • Wij leveren aan sterrenrestaurants
  • Wij gaan voor 100% tevredenheid
  • Gratis bezorging vanaf €125,-
  • Vandaag besteld, morgen in huis!

Gourmetschaal BBQuality

De Gourmetschaal BBQuality is een complete gourmetschaal voor vier personen. Er liggen zeven soorten vlees op, van tournedos en Angus diamanthaas tot kipdijmedaillon, varkenshaassaté en slavink. Alles is al op maat gesneden en een deel is gekruid of gemarineerd, zodat je de schaal zo op tafel zet. Reken op ongeveer 300 gram vlees per persoon. Wie de Gourmetschaal BBQuality bestelt, heeft voor een gourmetavond met z’n vieren alles in één keer in huis.

Waarom kiezen voor de Gourmetschaal BBQuality?

  • Zeven soorten vlees op één schaal, samengesteld voor vier personen
  • Met stukken die je niet vaak op een gourmetschaal ziet, zoals tournedos en Angus diamanthaas
  • Tournedos, diamanthaas en kipdijmedaillon zijn al gekruid of gemarineerd
  • Ongeveer 300 gram vlees per persoon

Wat zit er in de Gourmetschaal BBQuality?

Gourmetten met de Gourmetschaal BBQuality

Gourmetten is simpel, maar met een paar aandachtspunten haal je er meer uit. Zo pak je het aan:

  • Ontdooien: laat de schaal in de verpakking rustig ontdooien in de koelkast.
  • Plaat voorverwarmen: zet de gourmetplaat ruim op tijd aan, zodat hij goed heet is. Dan kleurt het vlees mooi en kookt het niet in zijn eigen vocht.
  • Rundvlees: bak de tournedos en de diamanthaas kort, naar smaak.
  • Kip en varkensvlees: bak de kipdijmedaillon, de varkenshaassaté, de slavink, de burger en het worstje helemaal gaar. Kip is gaar bij een kerntemperatuur van 75 graden Celsius.

Hoeveel Gourmetschaal BBQuality per persoon?

De schaal is samengesteld voor vier personen, met ongeveer 300 gram vlees per persoon. Gourmet je met meer mensen, reken dan per vier personen één schaal.

Gourmetschaal BBQuality kopen bij BBQuality

De Gourmetschaal BBQuality kies je voor een gourmetavond zonder gezoek: zeven soorten vlees, deels al gekruid, voor vier personen op één schaal. Voeg de Gourmetschaal BBQuality toe aan je bestelling. Hij wordt bevroren geleverd, zodat je hem ontdooit wanneer het jou uitkomt.

Veelgestelde vragen

Voor hoeveel personen is de Gourmetschaal BBQuality?
Kan ik ook zelf een gourmetschaal samenstellen?
Hoe lang moet je de schaal laten ontdooien?

Productbeoordelingen

Lekker en ruim voldoende

Lekkere schotel met goed vlees

veel beter dan de supermarkt

Helemaal top. We hebben met z\'n vieren heerlijk gegourmet!

Lekker

Vlees heel smakelijk